ترامپ نژادپرست، شیاد و متقلب است – خبرگزاری پارت گپ

مایکل کوهن، وکیل سابق دونالد ترامپ رئیس جمهوری امریکا روز چهارشنبه در جریان ادای شهادت در کنگره امریکا، دونالد ترامپ را مردی «نژاد پرست، شیاد و متقلب» توصیف کرد که به برتری سفیدپوستان معتقد است.

به نقل از یورو نیوز،‌وی همچنین گفت که ترامپ به او گفته است که سیاهپوستان هرگز به او رای نمی دهند زیرا آن‌ها خیلی «کودن» هستند و با اینحال هنوز من برای آنها کار می‌کنم. وی همچنین افزود که وقتی در حال عبور از یک محله در شیکاگو بوده‌اند به او گفته است: «فقط سیاهپوستان می توانند به این شکل زندگی کنند.»

وی همچنین ترامپ را یک «شیاد و متقلب» خطاب کرد و ادعا کرد که دونالد ترامپ دارایی هایش را بیشتر از آنچه هست جلوه داده که ثروتمندتر به نظر برسد اما در هنگام مالیات دادن این دارایی ها را کمتر از آنچه واقعا هست، گزارش کرده است.

مایکل کوهن همچنین در این جلسه گفت: «احساس شرمندگی می کنم که بخاطر ضعف و وفاداری نابجا تلاش کردم از آقای ترامپ محافظت کنم. احساس شرمندگی می کنم که به جای اینکه به صدای وجدانم گوش کنم، در کارهای غیرقانونی آقای ترامپ مشارکت کردم. شرمنده‌ام زیرا می دانم آقای ترامپ کیست. او یک نژادپرست، شیاد و متقلب، پر از نفرت و عدم تحمل است. من از تمام کمک‌ها و حمایت‌هایی که از او کردم پشیمانم.»