کهنه‌سربازی پس از ۷۰ سال با معشوقه‌اش دیدار کرد – خبرگزاری پارت گپ

یک کهنه سرباز پس از ۷۵ سال رودرروی معشوق زمان جنگ دوم جهانی قرار گرفت.

به گزاش پارت گپ به نقل از یورو نیوز، در سال پایانی جنگ جهانی دوم، ۱۹۴۴ میلادی، کارا تروی رابینز امریکایی که برای جنگ در مقابل ارتش نازی عازم فرانسه شده بود در شمال شرقی فرانسه عاشق ژانی پیرسون، هجده ساله شد. اما سرانجام رابینسون که در آن زمان ۲۴ سال داشت ناگزیر به جبهه شرق اعزام شد و پس از آن هم جنگ به پایان رسید و در خاک ایالات متحده با فردی دیگر ازدواج کرد.

ژانی پیرسون، می‌گوید لحظه ای که دیده معشوقه اش در لاری اعزام به جبهه شرق قرارگرفته، اشک هایش جاری شده است. می‌گوید: «بسیار غمگین بودم و آرزو می‌کردم که پس از جنگ به امریکا نرود.»

خانم پیرسون می‌گوید پس از جنگ، شروع به یادگیری برخی عبارات انگلیسی اساسی کرد به امید روزی که معشوقش بازخواهد گشت.

رابینز، کهنه سرباز، می‌گوید هرچند ازدواج کرده اما هیچگاه ژانی پیرسون و شیرینی ها این عشق را فراموش نکرده است.

رابینز که سال جاری در مقام کهنه سرباز برای شرکت در مراسم «عملیات نرماندی که به شکست ارتش آلمان نازی و نهایتا پایان جنگ جهانی دوم انجامید به فرانسه رفت با نمایش عکس معشوق سابق خود خواست تا خبری از ژانی پیرسون برایش بیاورند. هرچند مطمئن نبود که ژانی هم چنان زنده است یا نه؟

در این فاصله با چند روزنامه نگار فرانسوی ملاقات کرد که آنها کمک کردند تا نهایتا دو عاشق پس از بیش از ۷ دهه با یکدیگر ملاقات کنند.

رابینز در اولین برخورد با نگاه اشک آلود چشم در چشم ژانی پیرسون گفت: «همیشه عاشق تو بودم، هیچ زمانی از قلب من بیرون نرفتی.»

پیرسون پاسخ داد: « گفت که من را دوست دارد، این موضوع را می فهمم.»

پس چرا رابینز زودتر به عقب بازنگشت؟ چرا برای نجات رابطه عاشقانه شان چنین دیر اقدام کرد؟

رابینز می گوید: « میدانید زمانی که ازدواج کردید پس از آن دیگر نمی‌توانید چنین کاری را انجام دهید.»